Tyršova 360, Němčice nad Hanou 606 569 277 info@ddmorion.cz
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Měníme dětské sny
ve skutečnost

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Kroužky > Zahajovací schůzky kroužků

Zahajovací schůzky kroužků

VÝTVARNÉ KROUŽKY      Termín zahajovačky Den a hodina schůzek  
1 Keramika pro začátečníky 1 000 Aneta Krulichová ORION - SVČ     2.10.2017      v 16:00 PONDĚLÍ, čas bude upřesněn  
2 Keramika pro děti/pokročilí 1 400 Kamila Hájková, Bc. ORION - SVČ     3.10.2017       v 16:00 ÚTERÝ, čas bude upřesněn  
3 KERAMIKOVÁNÍ  1 000 Kamila Hájková, Bc. ORION - SVČ     4.10.2017       v 16:30 STŘEDA     16:30 - 18:00  
4 Modelář  500 Antonín Bartošík, st. ORION - SVČ     22.9.2017      v 13:30 PÁTEK       13:30 - 17:30  
5 Nail art 1 000 Plenařová, Ing. ORION - SVČ     nebude otevřeno    
6 Šikulky Nezamyslice  600 Jana Bartošíková ZŠ Nezamyslice     25.9.2017       v 13:00 PONDĚLÍ   13:00 - 14:00  
7 Šikulky Vrchoslavice  600 Jana Bartošíková ZŠ Vrchoslavice     25.9.2017      v  15:30 PONDĚLÍ   15:30 - 16:30  
8 Šikulky Němčice  600 Jana Bartošíková ORION - SVČ     26.9. 2017     v 13:15 ÚTERÝ      13:15 - 14:15  
   
VŠEOBECNÉ KROUŽKY   
9 Bejby klub  300 Aneta Krulichová ORION - SVČ     3.10.2017      v 16:00 ÚTERÝ      16:00 - 17:30  
10 Bejby klub Nezamyslice  300 Jana Telecká, Ing. Klubové zařízení Nezamyslice     3.10. 2017     v 15:00 na  času schůzek se domluvíte  
11 Cingrlata  600 Barbora Žeravská ORION - SVČ     25.9.2017      v 16:00 PONDĚLÍ 16:00 - 17:30  
12 Všeználci  400 Eliška Bahnová, Bc. ZŠ Měrovice nad Hanou     19.9.2017      v 17:00 PONDĚLÍ  15:30 - 17:30  
13 INKLUB  200 Eva Bašková, Mgr. ORION - SVČ     4.10.2017      v 13:30 STŘEDA     13:30 - 14:30  
14 Lukostřelba  500 Antonín Bartošík, st. ORION - SVČ     19.9.2017      v 16:00 ÚTERÝ      16:00 - 17:00  
15 MIŠMAŠ  900 Barbora Žeravská ORION - SVČ     22.9.2017      v 13:00 PÁTEK      13:00 - 14:00  
16 Sedmikrásek  1 Renata Plenařová, Ing. ORION - SVČ     21.9.2017 V 16:00 ČTVRTEK  16:00 - 18:00  
17 Šéfkuchař 1 200 Jarmila Coufalíková, Mgr. ORION - SVČ     2.10.2017      v 14:00 PONDĚLÍ  14:00 - 16:00  
18 Templáři  500 Antonín Bartošík, st. ORION - SVČ     bude upřesněno    
19 Tygříci  300 Kateřina Novotná Dřevnovice     18.9.2017 V 17:30 PONDĚLÍ 17:00 - 18:30  
20 Veverky  300 Jana Greplová CVČ Vitčice     22.9.2017      v 16:30 PÁTEK      16:30 - 18:30  
   
 TANEČNÍ KROUŽKY  
21 Aisha 1 200 Eva Bašková, Mgr. ORION - SVČ     6.10. 2017       v 16:00 PÁTEK       16:00 - 17:30  
22 Almira 1 200 Eva Bašková, Mgr. ORION - SVČ     5.10. 2017       v 15:30 ČTVRTEK  15:30 - 17:00  
23 BabyOrionky 1 200 Nikola Běhalová, Dis. Kulturní sál Doloplazy     11.9. 2017     v 17:30 PONDĚLÍ 17:30 - 19:00 STŘEDA 17:00 - 19:30  
24 Gate  800 Natálie Fidrová ORION - SVČ     2.10.2017      v 15:00 PONDĚLÍ   15:00 - 16:30  
25 Hopíci  800 Markéta Oplocká ORION - SVČ     20.9. 2017     v 15:00 STŘEDA    15:00 - 16:00  
26 Jasmína 1 200 Kateřina Matulová ORION - SVČ     22.9. 2017     v 15:00  PÁTEK      15:00 - 16:00  
27 Magic show dance  800 Barbora Bašková, Mgr. Eva Bašková ORION - SVČ     22.9. 2017     v 13:30 PÁTEK 13:30 - 15:00  
28 MATEŘINKA V POHYBU  500 Anna Buriánková MŠ Němčice nad Hanou     4.10.2017       v 15:30 STŘEDA    15:30 - 16:15  
29 Miniformace BabyOrionky  500 Nikola Běhalová, Dis. Kulturní sál Doloplazy     bude upřesněno    
30 Miniorionky 1 200 Klára Špičková SRC Nezamyslice     4.9.2017 ÚTERÝ, ČTVRTEK  16:30 - 18:30  
31 Orionky 1 200 Jana Telecká, Ing. SRC Nezamyslice     29.9. 2017     v 17:30 PÁTEK      17:30 - 19:30  
32 ORION Crew  800 Barbora Bašková ORION - SVČ     spojený s MAGIC SHOW DANCE
33 Přípravka mažoretek  800 Jana Telecká, Ing. SRC Nezamyslice     13.9.2017      v 16:00 STŘEDA                16:00 - 17:00  
34 Taneční kroužek Dřevnovice  500 Linda Pelclová Dřevnovice     20.9.2017      v 16:30 STŘEDA           16:30 - 18:30  
   
SPORTOVNÍ  KROUŽKY   
35 AIKIDO začátečníci  600 Micnal Hajdučko, Bc. ORION - SVČ     10.10.2017      v 17:30 ÚTERÝ       17:30 - 18.30  
36 AIKIDO pokročilí  600 Michal Hajdučko, Bc. ORION - SVČ     10.10.2017    v 18:30 ÚTERÝ       18:30 - 19:30  
37 AIKIDO  600 Michal Hajdučko, Bc. ORION - SVČ     10.10. 2017    v 19:30 ÚTERÝ       19:30 - 20:30  
38 Bujinkan 600 - 1000 Jan Vlč Klubové zařízení Nezamyslice     13.9.2017      v 17:30 DLE ROZPISU TRENÉRA, PO - ST- PÁ  
39 Gymnastika  600 Simona Bohuslavová Sokolovna Němčice malý sál     22.9.2017 v 14:30  PÁTEK      14:30 - 15:30 (POKROČILÍ 15:30 - 16:30 ZAČÁTEČNÍCI  
40 Sportovní MIXÉR  400 Antonín Bartošík, st. ORION - SVČ     19.9.2017      v 14:00 ÚTERÝ       14:00 - 15:00  
41 Zumba  600 Iveta Ježková ORION - SVČ     2.10. 2017     v 19:00  PONDĚLÍ             19:00 - 20:00  
   
PŘÍRODOVĚDNÉ KROUŽKY  
42 Ekoználek  600 Jarmila Coufalíková, Mgr. ORION - SVČ     21.9.2017      v 13:00 ČTVRTEK 13:00 - 15:00  
43 Rybářský kroužek  300 Alois Oulehla ORION - SVČ     20.9.2017      v 14:30 STŘEDA    14:30 - 16:30 (1X ZA 14 DNÍ)  
44 Zálesák  500 Jan Bartošík ORION - SVČ     4.10.2017      v 15:00 STŘEDA     15:00 - 16:30  
   
JAZYKOVÉ KROUŽKY  
45 Angličtina pro druháky a třeťáky  600 Magda Rolencová ORION - SVČ     26.9.2017 V 14:20 STŘEDA     13:00 - 14:00  
46 Angličtina pro čtvrťáky a pro páťáky  600 Magda Rolencová ORION - SVČ     26.9.2017 V 14:20 STŘEDA   14:00 - 15:00  
47 Angličtina v MŠ Němčice nad Hanou  400 Barbora Žeravská MŠ Němčice nad Hanou     2.10.2017       v 15:00 PONDĚLÍ 15:00 - 15:45  
48 Angličtina Vrchoslavice  400 Lenka Štarhová, Mgr. ZŠ Vrchoslavice     2.10.2017 V 11:40 PONDĚLÍ 11:40 - 12:40  
   
DO KROUŽKŮ SE MŮŽETE HLÁSIT DO KONCE ŘÍJNA, JE-LI V NICH MÍSTO