Tyršova 360, Němčice nad Hanou 606 569 277 info@svcorion.cz
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Měníme dětské sny
ve skutečnost

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Hvězdy pro SVČ Orion
29
Hvězdy pro SVČ Orion
30
Hvězdy pro SVČ Orion
31
Hvězdy pro SVČ Orion
1
Hvězdy pro SVČ Orion
2
Hvězdy pro SVČ Orion
3
Hvězdy pro SVČ Orion
4
Hvězdy pro SVČ Orion
5
Hvězdy pro SVČ Orion
6
Hvězdy pro SVČ Orion
7
Hvězdy pro SVČ Orion
8
Hvězdy pro SVČ Orion
9
Hvězdy pro SVČ Orion
10
Hvězdy pro SVČ Orion
11
Hvězdy pro SVČ Orion
12
Hvězdy pro SVČ Orion
13
Hvězdy pro SVČ Orion
14
Hvězdy pro SVČ Orion
15
Hvězdy pro SVČ Orion
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
Bruslení ve Vyškově - ZRUŠENO!
30 31
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Pracovníci

Pracovníci ORIONu - Střediska volného času, Němčice nad Hanou

Mgr. Eva Bašková
ředitelka SVČ ORION od roku 2010

Jan Bartošík
pedagog volného času od roku 2020

 honza.jpg

Antonín Bartošík
pedagog volného času od roku 1993

Marketa Sambunjak
ekonomka, pedagog volného času
od roku 1996

 

Barbora Bašková
pedagog volného času od 2020

barca.jpg

Lenka Kopřivová                                                  ekonomka

 

Čas trhl oponou a naše zařízení zde pracuje téměř 30 let. V roce 1990 vznikl Městský Dům dětí a mládeže a od roku 1993 byl změněn název na Dům dětí a mládeže. V roce 2010 přišla pro DDM ORION Obrovská změna, a to hned dvakrát. Odchod paní ředitelky Jarky Coufalíkové do zaslouženého odpočinku, tím pádem nástup nové ředitelky Evy Baškové a stěhování do nových prostor v budově ZŠ v Němčicích nad Hanou. V roce 2017 došlo k přejmenování na ORION - středisko volného času. A kdo že se na chodu DDM/SVČ podílel? Jména jsou seřazena náhodně a bez titulů.

Antonín Bartošík
1.12. 1993 – doposud

Marketa Sambunjak
1.9. 1996 – doposud

Eva Bašková
1.8.2010 - doposud

Jan Bartošík
od 1.9. 2020- doposud

Barbora Bašková                 1.7.2020 -doposud

 

Jarmila Coufalíková
1.9.1990 – 31.7. 2010

Jarmila Mézlová
1.11. 2009 - 31.8.2010

Helena Kaprálová
1.9. 1990 -  1991

Naďa Kalábová
1.9.1990 – 31.8. 1997 (91 – 97 MD)

Běla Sedláčková
14.1. 1991 – 30.6. 1991

Lenka Králová
1.7. 1991 – 28.2. 2011  (93- 99 MD)

Jindřiška Skoupilová
1.7. 1991 – 31.12. 1997

Marcela Čmelová
1.8. 1993 – 26.8. 1996

Pavla Herodková
1.9.2008- 30.6.2009

Kamila Hájková

1.10.2015 - 31.8. 2018

Barbora Žeravská   

2011 -2020