Ahoj lukostřelci a kamarádi, přátelé, rodičové. Jak jsme avizovali, zítra, v úterý 16.6. 2026 je poslední oficiální setkání - trenink před letními prázdninami. Možná si i zastřílíme, ale hlavně si popovídáme, opečeme a bude se vyhodnocovat a odměňovat! Sejdeme se v 17.00 hod. na střelnici.