Tyršova 360, Němčice nad Hanou 606 569 277 info@svcorion.cz
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Měníme dětské sny
ve skutečnost

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
ZOO Zlín s lampionem - výlet
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27
Strašidlení 2021
Jablkobraní
28 29
Výlet do Vida sciencentrum Brno
30 31
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Táborové zprávičky > Jak se měli skřítkové a víly

Jak se měli skřítkové a vílyJak se měli skřítkové a víly

Tak jako každé prázdniny pro vás Dům dětí a mládeže Orion Němčice nad Hanou připravil pestrou nabídku letních táborů. Pro nejmenší táborníčky byl připraven pětidenní pobyt ve Vitčicích. Zájem o tento typ tábora byl opravdu veliký. Na osmnáct dětí čekalo krásné ubytování ve zrekonstruovaných prostorách bývalé mateřinky v obci Vitčice. Velkou předností byla prostorná a dětskými atrakcemi vybavená přilehlá zahrada. Ta se pro nás často stávala místem pro výtvarné tvoření.

Počasí nám po celý pobyt opravdu přálo. A tak jsme několikrát využili možnosti osvěžit se v bazénku, který se nacházel nedaleko od našeho táborového bydliště. Děti každý den ochotně pomáhaly skřítkům a vílám, kteří se na ně obraceli s žádostí o pomoc. A tak děti sbíraly bylinky pro vílu Květušku, vyráběly dárky pro malou čarodějku, stavěly v lese domeček pro skřítky… Lesní bytosti se dětem vždy za jejich pomoc odměnily. Tak se jeden večer objevil stůl plný lahůdek, v keři děti objevily sladký medový nektar, či ráno za oknem schovaná psaníčka od skřítků.

Obrovským zážitkem byla i dobrodružná cesta vlakem do krásné Kroměříže. A že je místní zámek plný všelijakých kouzelných bytostí jsme se mohli přesvědčit všichni. Ale všechno krásné jednou končí. Tak i ve Vitčicích přišel den , kdy byl čas se rozloučit. Děti si odvážely kromě krásných zážitků i spoustu povedených výrobků, které jim budou prázdninové dobrodružství připomínat.

Barbora Žeravská, hlavní vedoucí.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů