Tyršova 360, Němčice nad Hanou 606 569 277 info@svcorion.cz
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Měníme dětské sny
ve skutečnost

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4
Čertoviny 2021 - ZRUŠENO!
5
Výtvarná dílna - Vánoční svíčka v hrníčku
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
Lukostřelecká Adventní trefa
19
Vánoční výlet do Babiččina údolí - ZRUŠENO!
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Táborové zprávičky > HARRY POTTER VE ŠVÁBENICÍCH

HARRY POTTER VE ŠVÁBENICÍCHHARRY POTTER VE ŠVÁBENICÍCH

 

„ Hlavně nevyslovujte jméno – vy víte koho – nahlas, zle by se Vám mohlo vést !“ Tato slova zněla dost často na dětském táboře ve Švábenicích, kde DDM ORION pořádal další ze svých táborů.

Harry Potter a kámen mudrců byl název celotáborové hry, které se zúčastnilo na dvacet menších dětí. Ten, jehož jméno nikdo nesměl vyslovit, kladl po celou dobu pobytu mnohdy těžké překážky, ale malí čarodějové si se vším hravě poradili a nakonec Voldemorta při zavěrečné partii dámy porazili.

Kromě strašidelných a tajuplných her si děti velice oblíbily Famfrpál, samozřejmě ve změněné podobě hraný na zemi. Velký úspěch tradičně zaznamenal také závod na létajících košťatech a výroba tajemného lektvaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Během tábora jsme navštívili Zookoutek a Dinopark ve Vyškově a také jsme se vydali za čarovnou studánkou Duchnovkou do hlubokých lesů v okolí Švábenic. Chybět nemohla ani stezka odvahy, kterou po mírných protestech nakonec absolvovali všichni studenti školy čar a kouzel.

Co dodat závěrem? Počasí nám přálo, nemoci a úrazy se nám vyhnuly velkým obloukem, jídla bylo dosti a všichni se dobře bavili. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě tábora ve Švábenicích podíleli a to jmenovitě Janě Bartošíkové, Lence Štěpánkové, Zuzce Šebestové a Toníkovi Bartošíkovi ml. Tábor skončil, dobro zvítězilo nad zlem a všichni mohli spokojeně odcestovat domů na prázdniny. Tož za rok zase ahoj!

 

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů